مالوربایتس برای ios

مالوربایتس
برای آیفون

مالوربایتس شما را دربرابر سایت‌های مخرب و حریم شخصی محافظت می‌کند
با دانلود رایگان 30 روز میتوانید به صورت رایگان از مالوربایتس آیفون استفاده کنید

4.6 | 6,100 Reviews

امنیت کامل آیفون در یک محصول

تمام امنیت مورد نیاز برای IOS را فقط در یک برنامه دریافت کنید . خود را از تهدیدهای آنلاین محافظت کنید ، جلوی تماس‌ها و پیام‌های اسپم را بگیرید . با خیال آسوده وبگردی کنید و به پیام‌های مهم توجه کنید .

مالوربایتس برای ios

مالوربایتس از دستگاه IOS شما محافظت می‌کند 

مالور بایتس برای IOS تنها نرم افزار امنیتی آیفون است که تمام ویژگی‌های امنیتی مانند مسدود کردن تماس اسپم ، فیلتر کردن پیام کوتاه ، مسدود کردن آگهی و محافظت در برابر وب سایت‌های کلاهبردار را در یک برنامه قرار داده است .

تماس‌های‌های شناخته شده و مزاحم را مسدود می‌کند

محافظت از تماس ، یک مسدود کننده تماس پیشرفته است که لیست تماس‌های مزاحم را شناسایی می‌کند . همچنین جلوی تماس‌های که با ترفند ” spoofing” قصد مزاحمت دارند را میگیرد . تنظیمان خود را آن‌گونه که نیاز دارید انجام دهید تا از تماس‌های مزاحم و آزار دهنده جلوگیری کند.

امنیت وب ios

مالوربایتس شما را از سایت‌های مخرب و کلاهبرداری‌های آنلاین محافظت می کند

هنگامی که از سافاری برای وبگردی استفاده می‌کنید شما را در برابر باج‌افزارها ، حمله‌های فیشینگ و خطرات آنلاین دیگر محافظت می کند . بدون نگرانی می توانید از مرور وب سایت‌ها لذت ببرید . اگر وارد یک سایت مشکوک شود مالوربایتس آن را متوقف خواهد کرد .

تبلیغات‌ها را در سافاری شناسایی و مسدود می‌کند

هنگام وبگردی با سافاری از بارگذاری تبلیغات جلوگیری می‌کند ، همچنین جلوی تبلیغات‌های که رفتار شما را به صورت آنلاین مشاهده می‌کنند میگیرد تا از یک تجربه سریع و خصوصی در هنگام جست‌وجو در اینترنت لذت ببرید .

بلاک تبلیغات در آیفون

مالوربایتس پیامک‌های مشکوک را فیلتر می‌کند

مالور بایتس پیامک‌های مشکوک را شناسایی می‌کند و آن‌ها را به یک بخش دیگه در پیام ها منتقل خواهد کرد .این کار براساس لیست شماره‌های شناخته شده و تشخص لینک‌های مخرب انجام میدهد . به پیامک‌های مهم توجه کنید و بپیام‌های مشکوک را نادیده بگیرید .


مالوربایتس برای iPad و iPod قابل استفاده است !

کاربران آی‌پد و آی‌پاد نمی توانند از حفاظت فیلترینگ تماس و پیام‌ها استفاده کنند ، با این حال شما هنوز هم میتوانید از مزایایی محافظت پیشرفته در هنگام وبگردی با سافاری و مسدودسازی تبلیغات‌ها استفاده کنید . و تجربه امن و سریعتری درهنگام وبگردی داشته باشید.


مشخصات فنی مالوربایتس برای آیفون

Supported operating systems

iOS 11 and later

Languages supported

English, French, and Spanish

همین الان شروع کنید

مالوربایتس برای آیفون  فقط از اپ استور در دسترس است.
دانلود مالوربایتس برای ios